Reklama
Reklama

Komentarze

1
M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
1 rok temu

Kiedyś jak ktoś wjechał w pole albo na rondzie przez wysepkę to mówili NAWIGACJA Z BIEDRONKI to co teraz można o tym powiedzieć

0

Zglos komentarz

E
esbek3 🎖️ Snajper
1 rok temu

To, że ten kierowca nie powinien mieć prawa jazdy.

0

Zglos komentarz

Reklama