Reklama
Reklama

Komentarze

18
B
burza666 🌾 Wieśniak
1 rok temu

To, ze ktos ma duzo tatuazy, az za duzo dla niektorych, nie zmienia faktu, ze tatuaze moga byc fajne. Ja zadnego sobie nie zrobilam, ale moj facet ma skaryfikacje i mega fajnie to wyglada. Kazdy kto co lubi.

0

Zglos komentarz

A
AbdulWisimulacha 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Ale piękne tatuaże *__*

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
1 rok temu

Taki światowy człowiek,a tak mało tolerancyjny;)

0

Zglos komentarz

P
plaskooki 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Panowie i panie, wszem i wobec wiadomo,ze w nocy każda krowa jest czarna... Hehe XD

0

Zglos komentarz

S
Szakal1315 😏 Szyderca
1 rok temu

W podstawowce miales pol nagie dziewczyny na okladkach zeszytow?

0

Zglos komentarz

M
Michali37942 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Ta wyższa to wnuczka byłego premiera L. Milera

0

Zglos komentarz

D
dagmalula 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Dla mnie wyglądają super! A dla tych którzy nie widzieli oklejonego ferrari polecam zobaczyć co zrobił Deadmau5 ze swoim ferrari! Tylko uwaga bo jak takie delikatesy jesteście to może wam oczy wypalić! ;)))

0

Zglos komentarz

A
Andrzej54821 🌾 Wieśniak
1 rok temu

W więzieniu zrobiły by karierę !

0

Zglos komentarz

K
Komsta 🌾 Wieśniak
1 rok temu

artur63658 „Pasztety.ktoś widział oklejone ferrari?” Masz Ferrari?? Nie zobaczysz wiele oklejonych ani zmodyfikowanych Ferrari, bo marka przy zakupie daje ci kwit do podpisu że zobowiązujesz się do nie szpecenia ich auta. Było o tym w internetach Jakby ci śmigłem zakręciły to byś p...

artur63658 „Pasztety.ktoś widział oklejone ferrari?” Masz Ferrari?? Nie zobaczysz wiele oklejonych ani zmodyfikowanych Ferrari, bo marka przy zakupie daje ci kwit do podpisu że zobowiązujesz się do nie szpecenia ich auta. Było o tym w internetach Jakby ci śmigłem zakręciły to byś piał że niezłe laski , a od tyłu to można zapalić i poczytać jeszcze

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Zazdrościsz czy jak?

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

"Są gusta i guściki...Ich ciało, ich wybór." - Ty @kornas tez tak masz?

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Nie aż tyle ale całe plecy rękaw i nogę od kostki do połowy uda

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Bez komentarza...

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Jeżeli coś ma dobry motyw i jest za*******e zrobione to wygląda to świetnie bez znaczenia na miejsce. No może poza twarzą

0

Zglos komentarz

N
normablum 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Obrzydliwe! I do tego popaćkane....

0

Zglos komentarz

A
antoni1986 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Staropolskie przysłowie mówi: Wybredny nie rucha

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
1 rok temu

No ale można poroohać i poczytać komiks.

0

Zglos komentarz

K
kraasnaaleek 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Połączenie glonojada z brudnopisem lub szkicownikiem

0

Zglos komentarz

G
GrzesiekDAX 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Przy takim czymś brak erekcji murowany 😁

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
1 rok temu

Wyglądają jak brudnopisy

0

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Chodzące murale nie interesuje mnie.

0

Zglos komentarz

Z
Ziku 🌾 Wieśniak
1 rok temu

I dlatego musiałeś się wypowiedzieć? A potem kolejny demot "jak to jest że żadna nie chce porządnego faceta???/// ;( " :D

0

Zglos komentarz

A
artur63658 😏 Szyderca
1 rok temu

Pasztety.ktoś widział oklejone ferrari?

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

artur63658 ale widziałem oklejonego Mustanga albo samochody z F1 wartę więcej niż to śmieszne Ferrari :)

0

Zglos komentarz

D
dagmalula 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Deadmau5 i jego ferrari...

0

Zglos komentarz

Reklama