Podobne posty
Komentarze
10No to wyłączyć babajadze prad i niech pe**łuje i sama sobie wytwarza!!!!!😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
oficjalnie nie lubią ruskich i arabów, ale na jakim sznurku skaczą skor tak walczą o rusko-arbabski wungiel i ropę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lepiej wiatrak co Siemens wyprodukuje a po 20 latach wyprodukuje tyle energii żeby pokryć ślad węglowy potrzebny do ich produkcji w porównaniu do produkcji energii z węgla. Gdzie tu logika zielonych oszołomów…? A gdzie późniejszą utylizacją ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ograniczony polaczku skąd posiadasz taką wiedzę??? Jakiś p**sowski inteligent tak powiedział??? Przypomnę że p**s fachowca od prawa ma takiego pajaca co z zawodu jest pomocnikiem kucharza. Chyba fogiel się nazywa. Suski perukarz z zawodu. Jasiński poseł p**s ma wykształcenie podstawowe.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Baba Jadzia by chciała ruskie wiatraki i 500m od ostatniego domu. Jej logiczne myślenie, nacechowane katolickim de**lizmem przeraża.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ruskie onuce uważają, że ruskie wiatraki są ok, a niemieckie be. dobrze, że jej facjaty nie poakzują , bo brzydsza od Terleckiego
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Adam polanalfabeto ja mam w d..pie PiS tak samo jak KO. Wiatrak to nic dobrego, ptaki giną tysiącami a energii jest tyle co pies napłakał w porównaniu z atomem czy węglem. Ty masz jakąś manie h.j wie czego. Nie dość że widać wyraźne braki inteligencji to jeszcze do tego masz wyraźne braki w kulturze...
Adam polanalfabeto ja mam w d..pie PiS tak samo jak KO. Wiatrak to nic dobrego, ptaki giną tysiącami a energii jest tyle co pies napłakał w porównaniu z atomem czy węglem. Ty masz jakąś manie h.j wie czego. Nie dość że widać wyraźne braki inteligencji to jeszcze do tego masz wyraźne braki w kulturze osobistej i odbiorze samego siebie w świecie którego nie rozumiesz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ograniczony polaczek granatem od pługu oderwany. O inteligencji piszę prawicowy pajac. Co wierzy w bozie i resztę postaci sci-fi. DE**L
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane