Reklama
Reklama

Komentarze

5
N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Glosu spoleczenstwa juz nie zagluszy propaganda TV zaRublika...podobno zamilkla!

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

Nie zamilkła. Wystarczy poczytać chwilę w internecie;-))

0

Zglos komentarz

W
1 rok temu

Nissin czy tam c**lanka. Jesli chodzi o sianie propagandy to dorownujesz republice

0

Zglos komentarz

W
1 rok temu

Nie zaglosuje na typa ktory mowil ze ci z za plotu na Bialorusi sa nasza polisa na przyszlosc

0

Zglos komentarz

R
rewl 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Ment-c**l!

0

Zglos komentarz

M
1 rok temu

Mimo, że próbuję tu bronić mentzena przed oszczerstwami, to akurat ten mem mi się podoba całkiem :) Nie obraża, nie kłamie, a jest zabawny.

0

Zglos komentarz

B
benny_1981 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Tylko Sławomir Mentzen

0

Zglos komentarz

A
Anatoliusz 🌟 Padawan
1 rok temu

Nie tylko Sławomir Mentzen . Braun i Nawrocki też się nie nadają:-)

0

Zglos komentarz

Reklama