Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
burza666 🌾 Wieśniak
1 rok temu

O ta Ciechockiego. Reszta republik to podszywki je***e.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
1 rok temu

A ja myślałem że o Przedwiślańską Rzepublikę (sic!) automatyczną!

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Prawaki powinni nazwać swoją telewizje monarchia a nie republika. Bo przecież to w monarchii biskupi nominowali króla. A tego przecież chcą prawaki. A nie jacyś ludzi swieccy w wyborach.

0

Zglos komentarz

Reklama