Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Normalni ludzie widzą, prawacko-katolicki g**j ma być w kanale, nie rozlewać się po ulicy.

0

Zglos komentarz

V
vario8009 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Nawet ła**a ubrać się nie potrafi... żenada !!!!!

0

Zglos komentarz

Reklama