Reklama
Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Biejat w pierwszej turze może przekroczy 3% i dostanie dzięki temu zwrot za kampanie wyborczą. I dzięki temu nie zrobi się system dwupartyjny w Polsce. A w drugiej to trzeba ratować Polskę przed dyktarurą i złodziejstwem. Czyli Trzaskowski co nie będzie złodziei ułaskawiał.

0

Zglos komentarz

A
Agresor25 😏 Szyderca
1 rok temu

Popieram w całości jego wypowiedź

0

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
1 rok temu

Też bym wolał Biejat, czy nawet Zandberga, ale niestety oni nie mają szans, więc trzeba głosować na Trzaskowskiego.

0

Zglos komentarz

Reklama