Reklama
Reklama

Komentarze

4
V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Prawaki plują się o to ze nie wpuszczono dziennikarzy tv republika na debatę. A czemu do TV Republika nie został wpuszczony Maciej Maciak jeden z kandydatów? Do tej wolnościowej telewizji waszej prawaki?

0

Zglos komentarz

A
artstr ⚔️ Jedi
1 rok temu

bydło pisowskie należy wywozić w wagonach bydlęcych na wschód.do siebie

0

Zglos komentarz

J
Ja1971 🌾 Wieśniak
1 rok temu

zamiast grubemu wyje**ć w ryja i po przysiędze by było

0

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
1 rok temu

zaraz zaraz, to trzaskowski najpierw zaprosił,a potem nie chciał wpuścić i trzeba było się na siłę wpi*rdalać?

0

Zglos komentarz

Reklama