Reklama
Reklama

Komentarze

8
K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Sprowadzacie go na ziemie, porąbaniec!!!!!!😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

G
gf21 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Zacznijcie go przekonywać żeby zapytał ich osobiście

0

Zglos komentarz

B
Binio19 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Nic z tych poprzednich. Zabierzcie go do do dołu, zasypcie i nie wam odpowie...Będzie wiedział jak tam jest...

0

Zglos komentarz

K
krzysmig29 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Dawno wasnie było A S. Bytom

0

Zglos komentarz

M
m1989w 😏 Szyderca
1 rok temu

Wystarczy zapytać przypadkowego przechodnia a potem przejechać go karawanem, ja mam was uczyć podstaw jak zdobyć klienta ?

0

Zglos komentarz

F
FOKA99 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Z tego co wiem to waszymi klientami są bliscy zmarłych więc w czym problem .Na pierwsze odpowiedzą na drugie nie każdy bo to jest prywatna sprawa jak kto to przeżywa a na trzecie to każdy wie że u was usługi są pierwszy sort.

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Moja stara nigdy nie była taka gorąca. Powiedział pan Józef odbierając urnę z krematorium.

0

Zglos komentarz

M
mdzik 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Jeszcze żaden z klientów się nie skarżył ;p

0

Zglos komentarz

Reklama