Reklama
Reklama

Komentarze

2
V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

A po co myć okna przez które nikt już nie wygląda? Lepiej laptopa umyć i komurke

0

Zglos komentarz

B
bialymis81 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Zawsze można żyć w chlewie, po co sprzątać!

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

bialymis81 - No katolikom to nie grozi, Dwa sprzątania na ro i dwa mycia się na rok. Wszak jakiś pokurcz w funkcji papieża zabroni mycia się katolikom.

0

Zglos komentarz

S
Szakal1315 😏 Szyderca
1 rok temu

Tak jest wytresowany niewolniku, wez miotle i idz pozamiataj las.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Myślałem, że powinno się sprzedać nie tylko od wielkiego dzwonu...

0

Zglos komentarz

B
bialymis81 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Wszystko sprowadza się do tego,że większość z was ogranicza sie jedynie do odkurzania i to najlepiej przy użyciu rumby

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Nie

0

Zglos komentarz

Reklama