Reklama
Reklama

Komentarze

3
N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Olej starego UBeka i alkoholika PiSu w "Lany poniedzialek"!

0

Zglos komentarz

P
pener2500 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Kamiński jak zawsze - trzeźwy jak św***a.

0

Zglos komentarz

N
niktnowy 😏 Szyderca
1 rok temu

I lane we wtorek i środę, czwartek, piątek, sobotę i niedzielę...

0

Zglos komentarz

Reklama