Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

To jest nowe motto wyborcze batyra, czy menela?

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Wicerzecznik PiS: nie zatrudniamy ekspertów, bo jak zatrudnialiśmy ekspertów to nie chcieli oni realizować naszego programu.(zlodziejstwa?)

0

Zglos komentarz

B
bronkobill 🏹 Łowca
1 rok temu

Dla Polskich polityków bycie w rządzie to jedna wielka przygoda.Jak np dla nauczycielki j.polskiego z podstawówki bycie ministrem zdrowia a w następnym rządzie pewnie ministrem przemysłu lub energetyki.

0

Zglos komentarz

Reklama