Reklama
Czyżby wWolsce24 podkupiło TV zaRublika słynnego paskowego z dawnej TVPinfo?

Czyżby wWolsce24 podkupiło TV zaRublika słynnego paskowego z dawnej TVPinfo?

przez AQQQ62 — 1 rok temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
S
1 rok temu

Widzę, że jestem stałym widzem;-))

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

*jesteś

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Pisowiec prawdę powie tylko wtedy gdy się pomyli🤣

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
1 rok temu

Ale pisowcy nigdy się nie mylą ergo nigdy nie mówią prawdy.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Te paski z republika to móiód na moje lewackie uszy. Tylko szkoda ze wkoekszość to kłamstwo prawackiej ascujni i to się nie dzieje.

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

Kończ z alko na dziś ;-))

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
1 rok temu

Telewizja za rublika zawsze w formie. W formie ruskiej onucy.

0

Zglos komentarz

Reklama