Reklama
Reklama

Komentarze

3
T
tebarek 🎖️ Snajper
1 rok temu

cwany e-pis-kopat od ub. jesieni przygotowywał podległe siły na tę okoliczność więc i obchody dzisiejsze nie będą skromne-zapasy spermy nie wykorzystane przed konklawe nie mogą się zmarnować zatem dziś dzień rui i poróbstwa

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Czy uroczystosci odbeda sie w Dabrowie Gorniczej?

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Znowu alkohol będzie się lał litrami, dragi kilogramami i trup będzie się ścielił gęsto. Tak się wychwala boga pod niebiosa.

0

Zglos komentarz

Reklama