Reklama
Reklama

Komentarze

5
A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Andrzej DE**L Duda rozdaje odznaczenia państwowe grajkom biesiadnym z pod znaku disco polo. A tępy lud smoleński zadowolony. Dla nich ten grajek od majteczki w kropeczki to Bethoven. Co z tym narodem????

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

To szczyt "kultury", zacofanego elektoratu PiSu...

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
1 rok temu

Naród umęczony , dopiero stoczył wyczerpujący , krwawy bój z komuną

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Jaki prezydent, taka kultura. Polscy, którzy dostali nobla to dla modlących się prawaków be. Bo nagrodę nobla nie utworzył papież. Za to "majteczki w kropeczki" to jest ambasador polskiej, katolickiej, wsiockiej kultury. Kultury na miarę de**la wszystkich de**li.

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
1 rok temu

Yebaniutki Zenka też odznaczył

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
1 rok temu

poziom Anżeja to poziom majtek w kropki, albo niższy

0

Zglos komentarz

L
Leszek10841 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Zniewaga Polskiego orderu

0

Zglos komentarz

Reklama