Reklama
Reklama

Komentarze

4
[
[Usunięty użytkownik]
1 rok temu

Piękna peowska propaganda...

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
1 rok temu

Raczej stwierdzenie faktu, a nie propaganda.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Kolejny sukces dyplomatyczny najpierw Szydło 27:1 teraz Nawrocki 8s z Rubio a i jeszcze były intensywne rozmowy z San Eskobar:D PIS naprawdę ma swoich wyborców za kompletnych id****w skoro to działa.

0

Zglos komentarz

T
1 rok temu

Nagranie 8s a ile przed i po ? Szkoda że nie komentują wodza Europy w pociągu w drugiej klasie

0

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
1 rok temu

w drugiej klasie? przecież ten kelner jechał w bydlęcym haha

0

Zglos komentarz

F
fuzyjo 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Za chwilę wszyscy będziecie szukać roboty, bo okazało się, że Wasza propaganda, ta farma trolli na wiocha.pl i innych portalach gó**o daje. Pieniądze wyrzucone w błoto, Rafałek nadal popija kawę i zajada się Prince Polowo w magistracie :D

0

Zglos komentarz

Reklama