Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
Kreuzritter 🏹 Łowca
1 rok temu

A co z czarnym Fiatem???

0

Zglos komentarz

A
Anatoliusz 🌟 Padawan
1 rok temu

A w garażu z czarnym Fiatem stracił cnotę Jaś z prałatem !

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Zakonnicy na misjach mają najczęściej białe suvy toyoty i do nich wsadzają dzieci.

0

Zglos komentarz

M
Maverick98 💩 JP 100%
1 rok temu

Czarną wołgą w tamtych czasach jeździł po Krakowie Wojtyła. Resztę dopowiedzcie sobie sami.

0

Zglos komentarz

Reklama