Reklama
Reklama

Komentarze

10
B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Narkoman

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Raczej ćpun, bo ćpać może różne substancje, o czym będzie mógł pogadać z butaprenem. Narkoman to tylko narkotyki.

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

I do tego narkoman!

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
1 rok temu

.... j ma pozwolenie na broń! Halo policja ?! Czy wszystko u was jest ok?

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
1 rok temu

i połowa Polaków go popiera ;) i chce żeby ich reprezentował. To jest najbardziej żałosne.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
1 rok temu

A ja mam pytanie. Czy wszystkie prostytutki w kraju powinny się czuć pierwszymi damami, skoro prezydentem będzie alfons?

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
1 rok temu

Będą pierwsze, drugie i trzecie damy, według zasług i przebiegu...

0

Zglos komentarz

P
1 rok temu

To Rafał z zielonym ładem?

0

Zglos komentarz

N
niktnowy 😏 Szyderca
1 rok temu

Pisowska mendo - zielony ład to dzieło Wojciechowskiego, zaakceptowane przez Morawieckiego, zachwalane przez Kaczyńskiego. Czyli pisowskich aparatczyków wysokiego i najwyższego szczebla.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
1 rok temu

Niektórzy oddadzą nieważny głos... skreślając na raz sześć osób:)

0

Zglos komentarz

M
MMarekarek 💩 JP 100%
1 rok temu

Czyli rafał z donkiem!!!!!

0

Zglos komentarz

L
lordgraba 🌾 Wieśniak
1 rok temu

o świdku Tuska piszesz?

0

Zglos komentarz

Reklama