Reklama
Source: wgrane.pl

I to ma być najwyższy zwierzchnik Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej?

przez mamamarcina — 1 rok temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
1 rok temu

Farma peowskich trolli w natarciu.... ile wam płacą za wstawkę a ile za komentarz?

0

Zglos komentarz

M
mamamarcina 🏆 Master
1 rok temu

Nie no! Bo to "peowskie trolle" łykają coś na wizji.

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Cała Polska widziała jak aplikuje sobie dragi. Płacić mogą tylko za udawanie że tego nie widziałeś.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Daxiake - Żal Ci prawacko-katolicką d**ę ściska, bo oszczany dziad przestał płacić?

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
1 rok temu

Uzależnienie od używek to straszna choroba

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Żaden z kandydatów nie nadaje się na prezydenta

0

Zglos komentarz

Reklama