Reklama
Reklama

Komentarze

9
[
[Usunięty użytkownik]
1 rok temu

Lubie ku**y na wrotkach xD

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
1 rok temu

Dobra s**a na wrotkach jest lepsza od teczowego rafaua xd

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Najlepiej ich zwalczyć opodatkowaniem! Niech też płacą ZUS i składki NFZ! To może nie zwalczy k.restwa. Ale przynajmniej niech płacą za to k..estwo. Tak jak każdy inny uczciwie peacujący człowiek i kobieta pracują i płacą podatkii od swojej pracy!

0

Zglos komentarz

D
darek286 🏹 Łowca
1 rok temu

Oprócz mafii watykańskiej. Nic nie wnoszą do PKB a tylko stale jakieś żądania. Czas przegonić darmozjadów i zboczeńców w czarnych sukmanach.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
1 rok temu

Pierwszy Czerwiec jest dniem dziecka! Ale może 2. Czerwca jako dzień walki ze sqrwysynami itd. ustalić?

0

Zglos komentarz

W
1 rok temu

Dzien walki z POPISEM

0

Zglos komentarz

P
1 rok temu

Najpierw zwyciężyliśmy 🏳🌈⛄

0

Zglos komentarz

Z
1 rok temu

Myślę że jesteś głupim lewakiem

0

Zglos komentarz

K
1 rok temu

Rafau to by się nawet z Konfą puścił.

0

Zglos komentarz

S
stingear 🌾 Wieśniak
1 rok temu

To jest 2 Czerwca - miedzynarodowy dzien "seksworkerow".

0

Zglos komentarz

Reklama