Reklama
Source: wgrane.pl

I takie niedźwiadki obronią nas przed rosyjskim okupantem?

przez mamamarcina — 1 rok temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
H
henryk 😏 Szyderca
1 rok temu

Od lat straszycie Polaków " Rosyjskim okupantem", nie będzie takiej potrzeby, Polacy zawsze najbardziej sami szkodzili własnej ojczyźnie.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
1 rok temu

Bismarck powiedział: "Jak Bóg chce Polaków ukarać, pozwala im samymi sobą rządzić"!

0

Zglos komentarz

Reklama