Reklama
Reklama

Komentarze

5
J
Jacek3010 😏 Szyderca
1 rok temu

Od sierpnia w każdą niedzielę po mszy wieczornej. Sędziuje Batyr z kurduplem.

0

Zglos komentarz

R
11 miesięcy temu

Przeciez kazdy jeden jest tam z wlasnej woli i wie po co tam poszedl. w czym wiec jest problem?

0

Zglos komentarz

M
11 miesięcy temu

Bo istnieją ludzie, którzy uważają, że nie można robić tego, co się chce i ponosić konsekwencji, tylko należy robić to co oni chcą i żeby oni nie ponosili konsekwencji. To coś dokładnie przeciwnego do pojęcia wolności. To, że wg mnie to na ustawkach, to bydło zwykłe, to jest inna sprawa.

Bo istnieją ludzie, którzy uważają, że nie można robić tego, co się chce i ponosić konsekwencji, tylko należy robić to co oni chcą i żeby oni nie ponosili konsekwencji. To coś dokładnie przeciwnego do pojęcia wolności. To, że wg mnie to na ustawkach, to bydło zwykłe, to jest inna sprawa.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

Na motocyklistów mowicie dawcy organów a tych to jak nazwać?? Kaleka i niedorozwój na własne życzenie?????

0

Zglos komentarz

D
danzby 😏 Szyderca
11 miesięcy temu

Romantycy...

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
11 miesięcy temu

Do Kolosseum z nimi, każdemu tasak albo nóż do ręki a alfonsa jako sędzię!

0

Zglos komentarz

Reklama