Reklama
Reklama

Komentarze

6
K
kacynski Czysta Moc
1 rok temu

Szkodnik Jaki swoim wpisem po raz kolejny pokazuje, że jest politykiem, który stawia na konflikt, arogancję i puste obietnice, zamiast na merytoryczną debatę i realne rozwiązania. Jego triumfalizm, brak konkretów i manipulacyjne podejście do faktów to dowód, że nie jest liderem, którego Polska potrz...

Szkodnik Jaki swoim wpisem po raz kolejny pokazuje, że jest politykiem, który stawia na konflikt, arogancję i puste obietnice, zamiast na merytoryczną debatę i realne rozwiązania. Jego triumfalizm, brak konkretów i manipulacyjne podejście do faktów to dowód, że nie jest liderem, którego Polska potrzebuje w trudnych czasach. Zamiast budować, Jaki dzieli – i to jest jego największa wada jako polityka.

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
1 rok temu

Pewnie i prawica stworzy, tylko może to być taki rząd, o który Jakiemu nie chodziło. No i te "kiedy" może być mocno odsunięte w czasie.

0

Zglos komentarz

A
a308273 😏 Szyderca
1 rok temu

A co się stało z "nie można pozwolić aby jedna formacja domknęła system"? Halo, są tu jacyś symetryści nadinteligentni, którzy wytłumaczą???

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Szkoda , ze nie domknie się system i te złodzieje nie będą siedziec …..przynajmniej teraz!!!!!😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

A
1 rok temu

Od pustych obietnic to jest KO ,a mistrzem świata Donek.

0

Zglos komentarz

D
dirkd 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Ta jasne. Trzaskowski też był prezydentem. Tylko dwie godziny.

0

Zglos komentarz

Reklama