Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
Karolu69 🏹 Łowca
1 rok temu

Piszesz o prezydencie RP?

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
1 rok temu

Jeszcze nie jest prezydentem.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Pomimo, że nie głosowałem na Lecha, ani budynia, nie zgadzałem się z nimi, to nigdy nie mówiłem, że to nie mój P(iS)Rezydent. Ale ten nie jest mój. Nie rozumiem, kto takie śc****o bandyckie wystawił. W normalnym kraju za 1/4 tego, co wiemy by go wywalili z polityki. I będą tak pisał, nawet, jak będz...

Pomimo, że nie głosowałem na Lecha, ani budynia, nie zgadzałem się z nimi, to nigdy nie mówiłem, że to nie mój P(iS)Rezydent. Ale ten nie jest mój. Nie rozumiem, kto takie śc****o bandyckie wystawił. W normalnym kraju za 1/4 tego, co wiemy by go wywalili z polityki. I będą tak pisał, nawet, jak będzie tym kolejnym podnóżkiem kurdupla. Niech mnie zamykają za obrazę szmaciarza. Będę prawdziwym więźniem politycznym, bo niech udowodni, że to nie prawda. Stawiam dowolnego pieniążka, że i wycofa pozew przeciw Onetowi. Bo teraz nic mu to nie da, ale może tylko się okazać, że to prawda.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Karolu69 - O elekcie, sutenerze, alfonsie, złodzieju, hienie cmentarnej i narkomanie.

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
1 rok temu

Jeszcze nie tak dawno generałowie salutowali aptekarzowi

0

Zglos komentarz

P

A czy to Tusk nie powiedział w kampanii Trzaskowskiego że " rządzą nami bandyci i złodzieje"? Czyz9zapomnial że on jest premierem tego rządu bandytów i złodziei? Pozdrawiam serdecznie

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
1 rok temu

Dokładnie , pierwszy raz powiedział prawdę.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
1 rok temu

Miał na myśli bandytów i złodziei którz sterują dronem zwanym "Anrzej, D**a, budyń, de**l itd."

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
1 rok temu

A skąd ty wiesz co on miał na myśli , przecież teraz on rządzi i jego rząd nieudaczników .

0

Zglos komentarz

J
1 rok temu

No co zwolennicy RYŻEGO ZBÓJA S**czka leci z d**y że nie udało się kłamstwami , hejtem i dzięki Soroszowej kasie wygrać wyborów?!!! WYGRAŁA POLSKA !!!

0

Zglos komentarz

Reklama