Reklama
Reklama

Komentarze

6
C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Maja czelnosc sie obrazac, kiedy sie ich nazwie holota!

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Potwierdzaja swoim zachowniem wrogosc polskiej demokracji, jako wrogowie narodu!

0

Zglos komentarz

A
Anonim
1 rok temu

nieobecność pisoskich troli na sali sejmowej sprzyja spokojnej debacie i świerzemu powietrzu

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Ale kase biora, robiac afronty i dywersje demokracji!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
1 rok temu

Btw nie powinno być posiedzeń komisji w trakcie obrad sejmu, po proszę bardzo, w końcu za darmo tam nie siedzą.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Tej pisowskiej holocie , co nie siedzi na obradach zabra kase!!!!!!😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Wyszedł towarzysz Yarosław ze swymi zawszonymi małpami i od razu moczem przestało capić.

0

Zglos komentarz

A
1 rok temu

Żałośnie śmieszni są. Petru to przynajmniej okupował ławy sejmowe będąc w tym czasie na Maderze. Natomiast posłanka Żukowska zgarnia za obrady w KRS 12 tysi biorąc kąpiel w domu.

0

Zglos komentarz

Reklama