Reklama
Reklama

Komentarze

10
R
RonaldB 🏆 Master
1 rok temu

Przez ten typ ludzi Polska przegrała wybory. Bo przegraliśmy wszyscy, a najwięcej katolicy. Przehandlowali własne dusze za srebrniki.

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
1 rok temu

Poproście Pana Boga o rozum dla siebie.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Tego to nawet on nie ogarnie:D

0

Zglos komentarz

M
masta21 🌾 Wieśniak
1 rok temu

J3BANY__KATOLIBAN

0

Zglos komentarz

J
jurand1967 🏹 Łowca
1 rok temu

modły o rozum nie skutkują?

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Tylko katolicki de**l wie co chce jego bóg urojony. Albo rozum, albo wiara. Tu jest przykład wierzącego de**la.

0

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

I znowu Bóg nie posłuchał......

0

Zglos komentarz

H
humer 😏 Szyderca
1 rok temu

To się chyba słabo modlili, skoro takiego prezydenta wymodlili. Albo liczy że odpali mu działkę od zysków.

0

Zglos komentarz

M
marios58 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Qrvv@, to się nie dzieje. Ludzie nie mogą być tak głoopi.

0

Zglos komentarz

H
hoseroberto2 😏 Szyderca
1 rok temu

Tylko w Polsce takie dolenie znajdzie odbiorców

0

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Pan bóg nas znowu oszukał

0

Zglos komentarz

Reklama