Reklama
Im wiejsza ciemnota w narodzie, tym wiecej sekty kosciola!

Im wiejsza ciemnota w narodzie, tym wiecej sekty kosciola!

przez nissin — 1 rok temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
R
1 rok temu

Ale masz pajacu swiadomosc, ze wsrod lewactwa tez sa wierzecy katolicy? Malo tego, wielu z nich jest praktykujaca.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Wszędzie piszesz to samo?? A ksiądz pe****l to tradycja. Co drugi ksiądz to zboczeniec. Patrz Dębina. Tam męska prostytutka nie przeżyła namiętności kapłańskiej. Ograniczony polaczku z pod znaku disco polo

0

Zglos komentarz

R
1 rok temu

Adam64824 Co mnie obchodza pe****le tacy czy inni? Przeciez to twoi wybrancy obiecali wam rozliczyc KK i odciac ich od panstwowej kasy dzbaniwe. A co mamy? KK dostal w 2024 roku wiecej niz dawali pisiory. Malo tego w 2025 KK dostal wiecej niz rok wczesniej. I co na to powiesz lewacki dzbanie?

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Kasa a pe****lia to dwie różne rzeczy. Ale takie downy jak ty mówią o p**sowskich złodziejach kradli ale się dzielili. Logika level p**s. Dlatego wierzysz w legendę o braku czasu na kobiety w wykonaniu Kaczyńskiego alias pe**łek tysiąclecia

0

Zglos komentarz

R
1 rok temu

Mam gdzies kaczynskiego i tyfuska lewacki POje..bie. Masz ciagoty do ksiezy? Poczekaj twoj guru tyfusk sciaga tobie lepszych - inzynierow, lekarzy. dakie same de**le jak i ty. Dogadacie sie.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Ty ledwo piśmienny prostaku z pod znaku disco polo. Ogarnij najpierw pisownię, ograniczony polaczku. Tobie ksiądz do wanny wchodził i z fujary peryskop robił. Taka prawicowa tradycja

0

Zglos komentarz

Reklama