Reklama
Reklama

Komentarze

5
J
jacaPRO 😏 Szyderca
1 rok temu

Jakbyśmy mieli a**enał atomowy to Izrael już dawno by nas zbombardował! Ps. Kto to jest Alfi?

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
1 rok temu

Sam zdradzić, że się jest de**lem, to szczyt. A jeśli zaprzeczysz, to tylko potwierdzisz!!!

0

Zglos komentarz

R
1 rok temu

Wyobrazilem sobie. No i co z tego wynika? Co lajzo sugerujesz?

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
1 rok temu

Ła**a sugeruje, że ciężar odpowiedzi wziąłeś na własne barki wciskając “W”. To pytanie było raczej nie dla Ciebie. Wiesz, jak musiałbym się nagimnastykować nad tym, co zrobiłeś w paru słowach? U mnie masz plus.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
11 miesięcy temu

Ujmę to inaczej. Po przegranym meczu Lechii Gdańsk, drżałyby ze strachu ościenne narody wraz z ludem zamieszkałym od Bałtyku aż do Tatr.

0

Zglos komentarz

A
1 rok temu

Ale Polska NIGDY nie będzie miała atomu.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
1 rok temu

Kurde, prorok albo co? Po drugie, mam nadzieję że twoi nauczyciele nigdy się nie dowiedzą, co za durnotę tu odpaliłeś!

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
1 rok temu

Sam zdradzić, że się jest de**lem, to szczyt. A jeśli zaprzeczysz, to tylko potwierzisz!!!

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

Wolę sobie nie wyobrazac ci te matoly odwalają.

0

Zglos komentarz

Reklama