Reklama
Reklama

Komentarze

3
G
guru2 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Mnie przeraża, że kogoś to jeszcze zaskakuje...

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
1 rok temu

Piramida strachu

0

Zglos komentarz

R
rewl 🌾 Wieśniak
1 rok temu

My już jesteśmy częścią Rosji. Za 10 (może 7) lat już wyborów nie będzie - PiS forever. Do 2030 pewnie z Unii wyjdziemy. Będzie jak w komunie tylko dużo gorzej. Nasz los już jest przesądzony a największą winę ponoszą platfusy i "psiapsi" z urzędu, które spierdo*liły kampanię Trzaskowi. Mam tylko nad...

My już jesteśmy częścią Rosji. Za 10 (może 7) lat już wyborów nie będzie - PiS forever. Do 2030 pewnie z Unii wyjdziemy. Będzie jak w komunie tylko dużo gorzej. Nasz los już jest przesądzony a największą winę ponoszą platfusy i "psiapsi" z urzędu, które spierdo*liły kampanię Trzaskowi. Mam tylko nadzieję, że Polska wschodnia zdechnie z głodu.

0

Zglos komentarz

A
1 rok temu

Wcale nie. Po półtora roku Donek oświadczył: Bierzemy się do roboty. A CPK i elektrownie atomowe nie powstają.

0

Zglos komentarz

Reklama