Reklama
Source: wgrane.pl

Mnie nie jest żal widzów republiki, że dają się robić w balona i ulegają manipulacji.

przez mamamarcina — 1 rok temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
R
RonaldB 🏆 Master
1 rok temu

TVRepublika, to jedyna stacja, która wyszła do swojego widza z opłatkiem wiary i miodem bzdur. Dają się traktować jak goowno, to i dostają to czego potrzebują.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

2000 lat wlewania do czaszki katolickiej g**jówki robi swoje.

0

Zglos komentarz

Reklama