Reklama
Reklama

Komentarze

1
T
tebarek 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

z dwiema torbami puszczony ? nie wierzę że po 10 latach tylko tyle zgromadził ... jeśli zaszłaby okoliczność to użyczyłbym mu biedki do transportu dobytku bo jest na zbyciu u rodziców w podkieleckiej osadzie...

0

Zglos komentarz

A
11 miesięcy temu

Komor wszystko wcześniej wykradł.No to Anżej z dwiema torbami puszczony.

0

Zglos komentarz

Reklama