Reklama
Reklama

Komentarze

3
J
Jerzy46352 🌾 Wieśniak
11 miesięcy temu

Od serca życzę każdemu otawarcie firmy w pl. OD SERCA.I każdemu który takie głupoty wypisuje nie znając rynku jak i pracy tak i zbytu. Żeby zatrudnić darmozjada który śpi i do końca pracy tylko na ręcznym jedzie nic do przodu pracodawca musi zapłacić zus i najniższą krajowa w regorystycznym wypadku...

Od serca życzę każdemu otawarcie firmy w pl. OD SERCA.I każdemu który takie głupoty wypisuje nie znając rynku jak i pracy tak i zbytu. Żeby zatrudnić darmozjada który śpi i do końca pracy tylko na ręcznym jedzie nic do przodu pracodawca musi zapłacić zus i najniższą krajowa w regorystycznym wypadku co większość z pracodawców tak robi żeby nie odprowadzać tak wysokich skladek. Po drugie prąd przeróbka woda wszelakie koszta nikt kto nie miał styczności z własną firmą jaką kolwiek powinien zamilknąć.

0

Zglos komentarz

M
manka100 😏 Szyderca
11 miesięcy temu

Mierz sily na zamiary....

0

Zglos komentarz

A
AntyTheBill 😏 Szyderca
11 miesięcy temu

W tym wpisie chodzi o coś zupełnie innego: tort je się łyżeczką, a nie chochlą.

0

Zglos komentarz

A
AntyTheBill 😏 Szyderca
11 miesięcy temu

W tym wpisie chodzi o coś zupełnie innego: tort je się łyżeczką, a nie chochlą. I jeszcze jedno: jak nie ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem to powinien zamilknąć.

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
11 miesięcy temu

Jerzy też wziąłeś auto za 500tys PLN w leasing dla szpanu i nie pykło? Więcej luzu. To przecież nie tyle o realiach prowadzenia firmy co o jej głupim zarządzaniu;]

0

Zglos komentarz

J
Jerzy46352 🌾 Wieśniak
11 miesięcy temu

Mistrzu nie nie brałem kredytu na auto stara szkola jestem jak nie masz nie kupujesz ;) ale możliwe że nie zrozumiałem tekstu. U mnie gumka od rajtuz luźna. Chodzi o fakt utrzymania sie na rynku pracy. Praca jest ludzi brak

0

Zglos komentarz

R
ruskm 🌾 Wieśniak
11 miesięcy temu

1. Jeżeli weźmiesz do auto na JDG to nawet jak upadniesz to dalej je spłacasz lub sprzedajesz. Jak Ci braknie kasy to Ci dom zlicytują. 2. Jeżeli nowa SP.z o.o. to musisz wpłacić minimum 20%. Czyli 100tys. Faktycznie pisał to ktoś kto nie ma pojęcia.

0

Zglos komentarz

Reklama