Reklama
Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
11 miesięcy temu

Przesadzili z ilością policjantów i teraz jest obciach ze go złapać nie umieją. Myśle ze 20 spokojnie tak samo by go złapało jak 500. Czyli za 2 tygodnie albo za dwa miechy. Czy pół roku jeśli go ukrywa jakiś znajomy u siebie. Wtedy bardzo trudno znaleźć. A nawet jeśli jest sam w Hitelrowskich lasac...

Przesadzili z ilością policjantów i teraz jest obciach ze go złapać nie umieją. Myśle ze 20 spokojnie tak samo by go złapało jak 500. Czyli za 2 tygodnie albo za dwa miechy. Czy pół roku jeśli go ukrywa jakiś znajomy u siebie. Wtedy bardzo trudno znaleźć. A nawet jeśli jest sam w Hitelrowskich lasach. Przecież tam są jakieś bunkry Hitlera i granica z Rosją niedaleko. Może pieszo już ją przekroczył. Ciekawo rzy Ruscy by go do polski deportowali czy będą ratować polskiego morderce i go nie oddadzą?

0

Zglos komentarz

M
11 miesięcy temu

A to nie są rozrysowane działki vateusza?

0

Zglos komentarz

A
11 miesięcy temu

Mam obawę co do profesjonalności naszych służb. Gdyby było np.20-tu z bronią ,dobrze wyszkolonych zielonych ludzików od putlera, to państwo polskie sparaliżowane.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

Dlatego jak p**s rządził MON Mariusz Błaszczak chciał zakupić 300 mobilnych ołtarzy bojowych 😀😃😁😄. Wtedy byśmy byli bezpieczni. Tępy ludu smoleński

0

Zglos komentarz

Reklama