Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
11 miesięcy temu

Łukaszenka podsyła emigrantów? To już nie są biedni ludzie szukajacy swojego miejsca na ziemi? ;-)) Donald wie, że takie rzeczy tu opowiadasz? ;-))

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
11 miesięcy temu

Hybrydowa agresja Białorusi na UE - Przy wsparciu i aprobacie Kremla reżim Aleksandra Łukaszenki utworzył szlak migracyjny, który ma zdestabilizować sytuację w krajach Unii ...gov.pl (Bojowki kiboli PiSu nie chca mu przeszkadzac)

0

Zglos komentarz

S
11 miesięcy temu

Ale się narracja zmieniła;-)) Już posłowie nie rozwożą pizzy na granicy? ;-))

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
11 miesięcy temu

Slodomic teraz wy z siebie pajaca robicie.Tylko pizzy nie wozicie taka różnica.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
11 miesięcy temu

To są ludzie szukający lepszego miejsca,tylko Łukaszenka cynicznie nimi gra.Powinieneś to wiedzieć Dulski kołtunie.

0

Zglos komentarz

S
11 miesięcy temu

@skandynaw - na pewno to są ludzie szukający lepszego miejsca. A nie wydaje Ci się, ze wielu chce tego naszym kosztem?

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
11 miesięcy temu

Oczywiście że naszym kosztem.Ale jest spoooro naszych obywateli,którzy zrobil sobie z tego sposób na życie i zbytnio nie czuję różnicy,która pijawa w danej chwili mnie ssie.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

slodomic - Który Donald? Ten żółty prawacko-katolicki de**l, który rozwalił gospodarkę i dolara USA?

0

Zglos komentarz

S
11 miesięcy temu

@skandynaw - nie chcę by jakakolwiek pijawka na mnie żerowała. Skoro mamy rodzime, to lepiej nie przyjmować obcych. Mam wrażenie, że obce pijawki mają inną mentalność i szybciej się plenią, dlatego tak zdecydowanie trzeba się im przeciwstawiać.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

sw2sw - Właśnie potwierdziłeś braku możliwości logicznego myślenia. Można przyjąć imigrantów na odpowiednich zasadach. Pełna kontrola, odciski palców, zdjęcia tęczówek i kod DNA. Całkowite zabronienie rozmnażania się na terenie Polski. Brak dowolnego przemieszczania się. To nie fantazja, to są warun...

sw2sw - Właśnie potwierdziłeś braku możliwości logicznego myślenia. Można przyjąć imigrantów na odpowiednich zasadach. Pełna kontrola, odciski palców, zdjęcia tęczówek i kod DNA. Całkowite zabronienie rozmnażania się na terenie Polski. Brak dowolnego przemieszczania się. To nie fantazja, to są warunku zatrudnienia biednych wyznawców allacha u bogatych wyznawców allacha. Np. w Kuwejcie, Dubaju, czy Arabii Saudyjskiej.

0

Zglos komentarz

S
11 miesięcy temu

@bax - Ty na pewno potwierdzasz, że jesteś fantastą. Wierzysz w to co piszesz? W którym europejskim kraju migranci mają takie warunki jak w Arabii Saudyjskej?

0

Zglos komentarz

A
11 miesięcy temu

Skandynaw ile wziales juz inzynierow do siebie? Jak widac ciagle ci malo.

0

Zglos komentarz

S
11 miesięcy temu

To coś jak lewatywa: atakuje KK, posrana przed islamem:)

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

sw2sw - Drogi towarzyszu, parafianinie. Zwisają mi ciapaci z allachem. Ale oni mnie nie okradają jak wyznawcy ideologii katolickiej. Z chamskimi buciarami katolickimi nie starają się w Polsce włazić do każdego łóżka i każdych majtek.

0

Zglos komentarz

S
11 miesięcy temu

baksiu-kiedy pakt migracyjny okrzepnie i będziemy serdecznie gościć "ciapatych z allahem", to będą oni żerować na nas, a Ty się słowem nie odezwiesz, bo jesteś zlewaczony i oczywiście będziesz unikał mowy nienawiści:)

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

sw2sw - Jeśli za 4 lata nie wpuścimy imigrantów, to nikt nie będzie pracował na Twoją i księdza pe****la emeryturę. To, że politycy to de**le to widać i nie są w stanie zagospodarować prawie darmową robociznę od allacha. Popatrz jak bogaci wyznawcy allacha mordują katorżniczą pracą biednych wyznawcó...

sw2sw - Jeśli za 4 lata nie wpuścimy imigrantów, to nikt nie będzie pracował na Twoją i księdza pe****la emeryturę. To, że politycy to de**le to widać i nie są w stanie zagospodarować prawie darmową robociznę od allacha. Popatrz jak bogaci wyznawcy allacha mordują katorżniczą pracą biednych wyznawców allacha. Więc mamy wybór, bieda albo praca wyznawców allacha. Wybieraj. Księdza pe****la do pracy nie zmusisz.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 miesięcy temu

Celeanka mam do ciebie pytanie. Tobie płacą czy jesteś zwykłym pożytecznym id**tą?

0

Zglos komentarz

Reklama