Reklama
Source: wgrane.pl

Kamer już nie ma, więc się nudzi. Banda kr***nów.

przez mamamarcina — 11 miesięcy temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
11 miesięcy temu

Branic? Stan obok niego i pokaż, jak to się robi. Myślałem, że on będzie wszystkich zatrzymywał?

0

Zglos komentarz

J
Jarewa 😏 Szyderca
11 miesięcy temu

To po co stoją? posiedzieć na telefonie mógł w domu po co się tym afiszować.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

Co można wymagać od ludzi z modlitwą na ustach i betonem w mózgu,

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
11 miesięcy temu

Betonem w czerepie, bo w mózgu zmieściły by się najwyżej dwa gramy!

0

Zglos komentarz

P
pochulak 🌾 Wieśniak
11 miesięcy temu

Ale ludzie idą do niemiec lol

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
11 miesięcy temu

Wyedukowani w Polśce za grubą kasę idą u niemca Pracować? Zamaist u polskiego Janusza! Jak śmią! Niech zwracają kasę za swoją darmową edukacje!

0

Zglos komentarz

Reklama