Oby przez ten miesiąc nie zrobił tam jeszcze ...
przez
bolszewik933
— 11 miesięcy temu
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Przepraszam, ale już jest, od kiedy Kaminski i Wąsik tam przebywali.
Zgłoszenie zostało wysłane