Reklama
Source: wgrane.pl

,,Kiedy wrzeszczą Bóg, Honor, Ojczyzna, to mam wrażenie,

przez mamamarcina — 11 miesięcy temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
G
gladius11712 😏 Szyderca
11 miesięcy temu

Prawie jak noc brunatnych koszul, te głąby pisowskie doprowadza do tragedi w tym.kraju

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

Tak wygląda neo faszyzm z faszystą, de**lem Bąkiewiczem.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
11 miesięcy temu

Polska "prawica" Putina, coraz bardziej brunatna. Czy w Polsce odradza sie faszyzm?

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
11 miesięcy temu

Faszystowskie bojówki mieli delegalizować , No i co??????😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

H
humer 😏 Szyderca
11 miesięcy temu

Po 100 latach mamy powtórkę

0

Zglos komentarz

M
metiu6 🏹 Łowca
11 miesięcy temu

Smutne jest to że część ludzi nie widzi w tym nic złego!!!Oby nie było powtórki z historii!!!

0

Zglos komentarz

A
Andrzej54821 🌾 Wieśniak
11 miesięcy temu

Bóg, honor, Ojczyzna oznacza, że będą kraść !

0

Zglos komentarz

Reklama