Reklama
Source: wgrane.pl

Oni to wszystko wiedzą, i idą jak owce na rzeź!

przez mamamarcina — 11 miesięcy temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
G
grabdar 🌾 Wieśniak
11 miesięcy temu

Niestety tak będzie. Ludzie nie pójdą do następnych wyborów ponieważ politycy koalicji mają ich gdzieś, nie rozliczyli jeszcze nikogo z PiS nie przeliczyli ponownie głosów.Za dwa lata do wyborów pójdzie tylko elektorat pisu, a frekwencja wróci do poziomu 20%.

0

Zglos komentarz

Reklama