Reklama
Ludzie madrzeja, oglupianie billboardami juz nie działa!

Ludzie madrzeja, oglupianie billboardami juz nie działa!

przez nissin — 11 miesięcy temu
23

Zglos post

Reklama

Komentarze

12
V
vacarius 🏆 Master
11 miesięcy temu

Bilbordami pewnie chciał przykryć swoje przekręty.

0

Zglos komentarz

Z
ZephKan 😏 Szyderca
11 miesięcy temu

Kolejny dowód, że kolaboracja z religią nie przynosi zysków, a straty. Dla jednych są to straty finansowe, a dla innych moralne.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
11 miesięcy temu

Szkoda tylko, że to nie pieniądze kościoła lub PiSu, lecz naprawdę pracujących podatników!!!

0

Zglos komentarz

M
montesuma 🏹 Łowca
11 miesięcy temu

😂😂😂😂 Już nawet wstawki z demotów kradniesz, to dopiero pustka we łbie musi być.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
11 miesięcy temu

Ty swoje zapewne sam tworzysz?Prawda?

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
11 miesięcy temu

Chwila na twoich absurdach i znalazłem parę zayebanych,to dopiero pustka we łbie musi być by dowalić się do kogoś co samemu się robi.

0

Zglos komentarz

M
montesuma 🏹 Łowca
11 miesięcy temu

Ja w przeciwieństwie do etatowych troli siedzących tu na zmiany 24/7 wchodzę na ten portal w przerwach w pracy i od bana do bana. I nigdy nie twierdziłem, że sam tworze content, który wrzucam.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

montesuma - Nie interesuje mnie Twoja prawacko-katolicka zazdrość, zawiść i nienawiść. Chciałby usłyszeć Twoje zdane na temat tego prawacko-0katolickiego sadysty. Wydawał na nienarodzone, teraz morduje narodzone. Katolicka moralność.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
11 miesięcy temu

No i pomógł mu zrozumieć, jak działa wolny rynek, a nie manipulowany, centralnie sterowany przez sztuczne i fikcyjne dotacje prawackie.

0

Zglos komentarz

M
11 miesięcy temu

Prawica nie daje dotacji. Prawica nie zabiera w podatkach. Dotacje to domena lewicy. Jak ktoś daje dotacje, a wręcz wymyśla nowe, to jest lewicą.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

Prawacko-katolicki de**l wydawał na obronę nienarodzonych. Teraz gdy się urodziły prawacko-katolicki de**l wydał wyrok na żyjące dzieci rodziców zwolnionych. Czyż nie katolicki sadysta?

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
11 miesięcy temu

po raz drugi: Szkoda tylko, że to nie pieniądze kościoła lub PiSu, lecz naprawdę pracujących podatników!!!

0

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
11 miesięcy temu

ale wydawał swoje pieniądze, czy twoje?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 miesięcy temu

No na to wychodzi, że pracowników, skoro nie stać go teraz na tak podstawowe rzeczy jak wypłata

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
11 miesięcy temu

po raz trzeci: Szkoda tylko, że to nie pieniądze kościoła lub PiSu, lecz naprawdę pracujących podatników!!!

0

Zglos komentarz

B
11 miesięcy temu

Jego pieniądze, jego sprawa…!

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
11 miesięcy temu

po raz czwarty: Szkoda tylko, że to nie pieniądze kościoła lub PiSu, lecz naprawdę pracujących podatników!!!

0

Zglos komentarz

A
11 miesięcy temu

Ale dureń ten Kłosek. A mógł tak jak Owsik bilbordy stawiać za pieniądze składkowiczów.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
11 miesięcy temu

Świetny pomysł, patologia pewnie by zrzuciła swoje 500+y, bo człowiek nie żyje tylko Harnasiem i Chesterfieldami, lecz widokiem PiSkatolskich bilbordów!!! A ty, arkpop1, odpi€rdol się od pana Jurka Owsiaka i pożyw się swoimi owsikami!

0

Zglos komentarz

B
barman-21 🌾 Wieśniak
11 miesięcy temu

Koszt bilbordów jest nie znaczący w skali całego zakładu. W ogóle wydane pieniądze zostały wyrzucone w koszty. Prawdziwa przyczyną jest zbyt droga energia i jak się nic nie zmieni to takich problemów będzie coraz więcej

0

Zglos komentarz

M
11 miesięcy temu

Bardzo dobrze. Lubię szczęśliwe zakończenia. :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 miesięcy temu

Typowy katolik... zrobi wszystko pod przykrywką dobrego, działając na szkodę xd Jak mu zależy na dzietności, to mógł z tych pieniędzy podwyżki w pracy zrobić, to prędzej by zachęciło ludzi

0

Zglos komentarz

N
normablum 🌾 Wieśniak
11 miesięcy temu

Jakoś kompletnie mnie nie obchodzi los pracujących tam katolików.....

0

Zglos komentarz

Reklama