Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
11 miesięcy temu

Jest nadzieja dla pisowskich przygłupów,muszą dostać w łeb odpowiednią ilość razy jak Najman wtedy i im może wajcha się przestawi:D

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
11 miesięcy temu

Z wyjątkiem tych glupot o niewierze w globalne ocieplenie chłop ma rację.

0

Zglos komentarz

B
balboa-rambo 🌾 Wieśniak
11 miesięcy temu

No i proszę .. dowód na to, że jak oberwiesz w głowę wystarczającą ilość razy to w końcu coś zacznie działać pod tą kopułką. Jeszcze to ocieplenie nieco trzeba "wystukać" i powinno być elegancko.

0

Zglos komentarz

F
Fikus62940 🌾 Wieśniak
11 miesięcy temu

Dodał bym tylko jeszcze, że Wielka Brytania wychodząc z Unii była jedną z największych i najbogatszych gospodarek w Europie, wiec miała szanse sobie poradzić, a wyszła na tym bardzo słabo, to co dopiero Polska? Słabsza, biedniejsza ....?

0

Zglos komentarz

Reklama