Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
baxbany 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

Faszystowski cham ponad prawem. Zbrojna ręka oszczanego dziada chroniona przez prawacko-katolickie śc****a.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
11 miesięcy temu

Ja bym z nim poszedł nawet na ugodę i dał mu te 30h do przepracowania w straży granicznej ale nie na zachodzie pod niemiecką granicą. A pod płotem z Białorusią. I co wy na to prawaki? Idziecie na ugodę?

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
11 miesięcy temu

Jakie 30h do przepracowania w straży granicznej? On potrzebuje już 20 godzin na głaskanie swego kucyka!

0

Zglos komentarz

Reklama