Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
baxbany 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

I z takich ludzi ciemna prawa, modląca się strona jest zadowolona. Zadowoleni są księża, pe****le, mając ciemną masę po watykańskim butem.

0

Zglos komentarz

T
11 miesięcy temu

baxbany ty i twoi czerwoni trolle reprezentujecie postać typowego fajnopolaka

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
11 miesięcy temu

Polaczek sie odezwal...

0

Zglos komentarz

T
11 miesięcy temu

udeż w stół a nissin fajnopolak się odezwał

0

Zglos komentarz

M
metiu6 🏹 Łowca
10 miesięcy temu

Trzeba być naprawdę kastratem umysłowym, żeby napisać "udeż"!!! Ale czego się spodziewać po absolwentach szkół specjalnych!!! Tragedia!!!

0

Zglos komentarz

Reklama