Reklama
Ostatnio proboszcz zabił i podpalił człowieka

Ostatnio proboszcz zabił i podpalił człowieka

przez AQQQ62 — 10 miesięcy temu
8

Zglos post

Reklama

Komentarze

8
V
vacarius 🏆 Master
10 miesięcy temu

Aż można by pomyśleć ze księdzem zostaje się po to aby r.chać.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
10 miesięcy temu

Korekta. Nie dziesiątki, a setki. Jak nie tysiące.

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
10 miesięcy temu

Co na temat tego mordu odpowie wielki "miszcz" czarnej zarazy Jendraszewski

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
10 miesięcy temu

Czego wymagać od kogoś kto własne dziecko im przyprowadza. Wiedząc, widząc i słysząc kim te bydlaki są.

0

Zglos komentarz

B
bobyx 🏹 Łowca
10 miesięcy temu

A zwykły pe**ł to zaraza i trza tępić

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
10 miesięcy temu

Obecny trend na świecie i w Polsce to powrót do wielkiej wiary. Czyli odwrót od samodzielnego myślenia. Za ciemną, modlącą się masę bez mózgów będą decydować tacy właśnie katoliccy pe****le, sadyści i mordercy. Jak w średniowieczu!

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
10 miesięcy temu

Dąbrowa to jedyne miejsce, gdzie taki przypadek miał miejsce 2 razy :)

0

Zglos komentarz

A
aksmarta 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

Bóg też spalił i zamordował wielu ludzi. Wystarczy poczytać Biblię. Czyli obecny jak najbardziej.

0

Zglos komentarz

Reklama