I wstyd będzie bo bez portek wyskoczył
przez
saviola
— 10 miesięcy temu
Czołem panie sqrwysynie, qrewbracie i qrewojcu!!! A teraz pi****lnij czołem w jakiś filar!
Zgłoszenie zostało wysłane