Reklama
Biskupi w Boga nie wierzą, to czemu w wiernych mają wierzyć?

Biskupi w Boga nie wierzą, to czemu w wiernych mają wierzyć?

przez kapec60 — 10 miesięcy temu
13

Zglos post

Reklama

Komentarze

12
R
RonaldB 🏆 Master
10 miesięcy temu

Ogólnie biskupi są mało wierzący.

0

Zglos komentarz

J
jacekx515 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

i c**j im w d**e !!!

0

Zglos komentarz

J
jacekx515 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

niech wracają do Watykanu !!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 miesięcy temu

Rząd tylko o tym mówi, a najwyraźniej nie chce, jak na razie przyszłoroczny fundusz kościelny ma być rekordowy - 274 mln złotych.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
10 miesięcy temu

Ocho karta stara jak swiat. W drugiej kadencji PO tez przed wyborami to gadalo

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
10 miesięcy temu

A to dziwne, są pogłoski że rząd ma wprowadzić 8% podatek kościelny i urząd skarbowy będzie to ściągał ( chyba że źle wieści do mnie dotarły)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 miesięcy temu

Tak, nieprecyzyjne, jest taka petycja obywatela w senacie, rząd nie ma z tym nic wspólnego. Zresztą to Kosiniak-Kamysz zajmuje się likwidacją funduszu kościelnego i już wiesz czemu nic się nie dzieje ...

0

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

Powinno być jak w niemiaszkach kto chce to płaci na kościół przy rozliczeniu podatkowym. Proste

0

Zglos komentarz

K
korop 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

Wszystkie religie powinny się same finansować. Katolicy, jechowi, buddyści itd. Czemu Polska ma dopłacać do tego?

0

Zglos komentarz

M
marios58 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

A niby kto ma was utrzymywać? Ateiści?

0

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

Jak to nie wierzą! Skoro księża nie mają wiary to są zwykłe złodzieje i bigamistyczne pedo pędzie🤷.

0

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

Jak to nie wierzą! Skoro księża nie mają wiary to są zwykłe złodzieje i bigamistyczne pedo pędzie🤷.

0

Zglos komentarz

M
miniek_nrw 😏 Szyderca
10 miesięcy temu

A alfons nie podpisze, taka polska rzeczywistość.

0

Zglos komentarz

Reklama