Reklama
Source: wgrane.pl

Wytoczył proces, który przegrał i płacze, że jest prześladowany.

przez mamamarcina — 10 miesięcy temu
13

Zglos post

Reklama

Komentarze

13
E
Endriu117 🌟 Padawan
10 miesięcy temu

Młodzież murem za Bąkiewiczem. Tylko żeby był mądrzejszy.... A jaki bogobojny...

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
10 miesięcy temu

Żyjesz na koszt państwa więc jesteś pasożytem.

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
10 miesięcy temu

Z tyłu mo**y z Tworek, który lekarz dał im przepustki

0

Zglos komentarz

P
pietruha199812 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

Pasożyt żyje z innych tak jak ty który nic nie ma nawet godności 🤣

0

Zglos komentarz

T
tomaszbg 😏 Szyderca
10 miesięcy temu

Pajac.

0

Zglos komentarz

A
Artur62434 😏 Szyderca
10 miesięcy temu

Xuj tam z Bąkiem, ale te bohatery drugiego planu... No Oskarowe role.

0

Zglos komentarz

M
manka100 😏 Szyderca
10 miesięcy temu

Oh jak mi przykro

0

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

A o co on osobiście walczy i z kim i po co!? Jakiś nawiedzony, jak by z jaskini wyszedł.

0

Zglos komentarz

J
ju777 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

Rzygać się chce jak się patrzy na ten faszystowski ryj.

0

Zglos komentarz

S
socjalnyMG 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

Ciekawe czy zauważył jaką dehumanizacje ten pan stosuje. Może zamiast płakać to do pracy i długi spłacać

0

Zglos komentarz

M
marios58 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

Bąkiewicz, Pana Boga zostaw w spokoju i gęby sobie Nim nie wycieraj. Bronić Go nie musisz, bo jesteś za malutki.

0

Zglos komentarz

U
unirem 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

jesteś chory...

0

Zglos komentarz

J
Ja1971 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

bąk puścił bąka, to śc****o nie powinno chodzić na wolności i przebywać wśród ludzi

0

Zglos komentarz

Reklama