Reklama
A po mszy poszli i wybrali alfonsa na prezydenta.

A po mszy poszli i wybrali alfonsa na prezydenta.

przez nissin — 10 miesięcy temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
B
baxbany 🎖️ Snajper
10 miesięcy temu

Albo wiara, albo rozum, innej opcji nie ma.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
10 miesięcy temu

Nauka i cywilizacja najwiekszym wrogiem wiary i sekty kosciola! Im naród głupszy, tym bardziej religijny...— A im bardziej religijny tym głupszy, Polska jest tego przykładem, ostatnią kolonią Watykanu!

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
10 miesięcy temu

Każdy w coś wierzy jego sprawa ale to co idwaka kościół i klechy to ja się dziwię ,że ta ślepota ludzka jeszcze jest.

0

Zglos komentarz

A
10 miesięcy temu

Widocznie proboszcz nie mógł otrzymać kasy z KPO,tak jak dostali prominentni politycy z KO i ich rodziny.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
10 miesięcy temu

I dlatego ponad połowa księży to pe****le??? A druga połowa to zwykłe pe**ły. Prawicowy odpadzie genetyczny KPO to afera p**su. Ale jeśli ktoś jest prawakiem to nie używa mózgu. Księża w Polsce już siekierami zabijają ludzi podpalają

0

Zglos komentarz

Reklama