Reklama
Source: wgrane.pl

Jak wynika z informacji reporterki ,,Faktów'' TVN,

przez mamamarcina — 10 miesięcy temu
9

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
A
akuszer 🏆 Master
10 miesięcy temu

Tusk dostał w mordę od Trumpa.Zadzwonili jego przedstawiciele i oznajmili że w rozmowach ma uczestniczyć Nawrocki i koniec. Nie ważne że poza Trampem nikt go nie zna i że w wielkiej polityce dopiero jest tydzień.Czy to nie ingerencja w sprawy państwowe naszego kraju ?

0

Zglos komentarz

T
tomaszbg 😏 Szyderca
10 miesięcy temu

Nie tyle że dostał w mordę tylko nie chcieli z nim rozmawiać bo jest proeuropejski, w przeciwieństwie do batyra. Trump gra na podział Europy i jego poparcie batyra w wyborach nie było za darmo. Amerykanie nic nie dają za darmo. Po prostu szybciej to uzyskają od tego alfonsa - kibola niż od Tuska.

Nie tyle że dostał w mordę tylko nie chcieli z nim rozmawiać bo jest proeuropejski, w przeciwieństwie do batyra. Trump gra na podział Europy i jego poparcie batyra w wyborach nie było za darmo. Amerykanie nic nie dają za darmo. Po prostu szybciej to uzyskają od tego alfonsa - kibola niż od Tuska.

0

Zglos komentarz

W
10 miesięcy temu

Lewactwo to choroba. Nikt nie chce dzielic europy. To nie jest ta Unia do ktorej weszlismy

0

Zglos komentarz

M
margil96 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

A jest jakaś inna? czy chcesz tak jak pisowcy i konfa żebyśmy z niej wyszli, bo to już nie to co kiedyś, zapominając że jedyną alternatywą jest rosja. Czy jak inaczej chcesz pociągnąć swoje słowa że to nie ta Unia do której weszliśmy?

0

Zglos komentarz

W
10 miesięcy temu

Margil kto ci takich glupit naopowiadal? Unia sie zmienila czego noe rozumiesz? Tv klamie. Republika czy tvn to jeden sciek

0

Zglos komentarz

P
10 miesięcy temu

Lepiej rozmawiać z kimś nowym niż z kims kto jest wieki w polityce i jak był thebilem tak i został

0

Zglos komentarz

W
10 miesięcy temu

TVN HAHAHAHAHA. Przeciez to taki sam sciek jak Republika

0

Zglos komentarz

L
LarryBarnsey 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

Najczęściej do tej chodzącej demencji dzwoni Xi Jinping, bo Stany Zjednoczone są winne Chinom około 1 biliona dolarów.

0

Zglos komentarz

B
bercik.oko 💩 JP 100%
10 miesięcy temu

Dalej słuchaj tvnu to w grudniu będziesz w sandałach chodzić.

0

Zglos komentarz

Reklama