Reklama
Jak to bylo z tymi narodzinami Jezusa, z matki dziewicy?

Jak to bylo z tymi narodzinami Jezusa, z matki dziewicy?

przez kacynski — 10 miesięcy temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
W
10 miesięcy temu

Komu to tu wrzucasz jak to wiekszosc to lewaki ktorzy nadodatek nierozumieja co znaczy NIELEGALNY

0

Zglos komentarz

Reklama