Reklama
Niektóre starsze osoby uważają, że im się należy

Niektóre starsze osoby uważają, że im się należy

przez saviola — 10 miesięcy temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
M
Majorx 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

Prawdopodobnie to była emerytka. Emeryci uważają, że wszystko im się należy.

0

Zglos komentarz

A
aklimkiewicz 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

NIE WSZYSCY, TYLKO CI Z PISU!

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
9 miesięcy temu

To stara Kaczyńskich w tramwajach straszy???

0

Zglos komentarz

P
piotr1809 🌾 Wieśniak
9 miesięcy temu

Starsze panie, pewnie "katoliczki"

0

Zglos komentarz

Reklama